مسعود رشید عضو شورای مرکزی و دبیر روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان سراسر کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: انتخابات در جمهوری اسلامی ایران مظهر اقتدار و عظمت این نظام مقدس است. ما همیشه به برگزاری انتخابات‌هایمان و حضور مردم می‌بالیم چرا که یکی از دلایل امنیت کشور و اینکه کسی جرات تهدید این امت را ندارد همین حضور در صحنه است.

وی افزود: در تاریخ انقلاب اسلامی دیده‌ایم که شیرینی همبستگی مردم در انتخابات را عده‌ای کور و کر به تلخی کشاندند. در سال 88 فتنه‌گرانی آمدند و کشور را به لبه پرتگاه بردند.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: مردم با ایمان و با بصیرت ما هیچ وقت جنایات فتنه‌گران را فراموش نمی‌کنند. انها با اقدامات خود دل دشمنان را شاد و خون به دل امام امت کردند.

رشید تصریح کرد: در مجلس ششم نیز برخی از همین منحرفین سعی داشتند با استعفاء و بازی‌های این چنینی راه دخالت دشمن را باز کنند. در هر صورت در انتخابات همیشه عده‌ای هستند که به کمین نشسته و منتظر زدن ضربه‌ای به نظام مقدس ما هستند.

وی تصریح کرد: انتظار آحاد جامعه از شورای نگهیان به عنوان چشم و دست ملت در انتخابات این است که به دور از تمام حواشی و فشارهایی که این روزها علیه این شورا وجود دارد با اقتدار کامل تصمیم بگیرد و بدون کوچکترین تعارفی افراد بی‌صلاحیت را از این رقابت بزرگ حذف کند.

دبیر روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: مردم نمی‌توانند دوباره خیانت‌های فتنه‌گران را ببینند. امروز مشکلات اقتصادی آستانه تحمل مردم را کم کرده است و مجلس نیز باید مجلسی باشد با ظرفیت کامل برای خدمت به مردم، نه اینکه مجدد جولانگاه عده‌ای فتنه‌گر و نفوذی باشد که چشم و دهانشان به امریکاست تا نانشان را بدهد.

وی اظهار داشت: ما از شورای نگهبان می‌خواهیم جلوی اتفاقات تلخ را بگیرد. شورای نگهبان با بصیرت خود نقش بزرگی در مسیر انقلاب و اهداف آرمانی امام راحل و حضرت امام خامنه‌ای ایفا می‌کند.