چندی پیش دولتی ها در اقدامی غیر منتظره از ریاست ستاد انتخاباتی دولت رونمایی کردند. معرفی محمد علی نجفی در خوشبینانه ترین حالت (فارغ از در نظر گرفتن نقش ایشان در فتنه 88) حکایت از فعالیت های انتخاباتی دولت دارد.

حسن روحانی ریاست جمهوری اسلامی ایران امروز به شهرستان صنعتی اراک سفر کرده است و بعد از سه سال ریاست جمهوری ایشان مجددا وعده نخ نما شده رونق اقتصادی را اعلام کرد و باز هم قول داد که تا آخر امسال دیگر رونق اقتصادی محقق می شود.
تهمت ها زدند و گفتند عده ای کودک جلو در باغ برجام ایستادند و می گویند سیب و گلابی اش کجاست؟!! کودک های جلو باغ را دیدند اما سگ گردن کلف آمریکایی که درون باغ ایستاده و پارس می کند و نمی گذارد کسی میوه برجام را بچیند را ندیدند!!
ایشان فریاد ها می زدند که زنجیر ها از پای اقتصاد باز شده و از مردم فرصت می خواستند. مسلما اینطور رفتار های در شان هیچ دولتی نیست، آقایانی که تا دیروز طلبکار بودند و میگفتند چرا گوش نمی کنید چرا شکر نمی کنید و اینکه هر روز در پسا برجام یک گشایش است، امروز برای عمل به وعده های 100 روزه، سالانه و 4 ساله فریاد می زنند و خواهش می کنند. شخص رئیس جمهور امروز خیلی عیان شعار روحانی تا 1400 را فریاد می زد و رای جمع می کرد.
در بخشی از صحبت ها، شیخ دیپلمات اضافه کرد که «آدم دروغ‌گو انقلابی نیست»
4 سال است که منتقدین فریاد می زنند که عملکرد دولت انقلابی نیست اما کو گوش شنوا!!

انتشار در کانال تلگرام